Napitci

Herbalife Instant biljni napitak s ekstraktima čaja 51 g

Niskokalorični instant napitak s ekstraktima zelenog i crnog čaja, dostupan u okusima limuna i breskve.

Herbalife Instant biljni napitak s ekstraktima zelenog i crnog čaja sadrži 87,5 mg kofeina po porciji, a priprema se topao ili hladan.

Cijena

35,05 €

cijena za j.m.: 687,25€ / kg

Cijena 02.05.2025: 35,05€

Herbalife Instant biljni napitak s ekstraktima čaja 102 g

Veće pakiranje niskokaloričnog instant napitka, dostupno u izvornom okusu te okusu manga i pitaje.

Herbalife Instant biljni napitak 102 g s ekstraktima zelenog i crnog čaja. Do 60 porcija, u izvornom okusu ili okusu manga i pitaje.

Cijena

66,35 €

cijena za j.m.: 650,49€ / kg

Cijena 02.05.2025: 66,35€

Herbalife Biljni koncentrat aloje 473 ml

Osvježavajući koncentrat s 40 % hladno prešanog soka Aloe barbadensis, dostupan u izvornom okusu i okusu manga.

Herbalife Biljni koncentrat aloje sadrži 40 % soka Aloe barbadensis iz cijelog lista. Izvorni okus ili mango, pakiranje 473 ml i 31 porcija.

Cijena

48,49 €

cijena za j.m.: 102,52€ / L

Cijena 02.05.2025: 48,49€

Herbalife Biljni koncentrat aloje Mango 1,892 l

Veliko pakiranje osvježavajućeg koncentrata s okusom manga i 40 % hladno prešanog soka Aloe barbadensis.

Herbalife Biljni koncentrat aloje Mango 1,892 l sadrži 40 % soka Aloe barbadensis, nema šećera i dostatan je za približno 126 porcija.

Cijena

184,26 €

cijena za j.m.: 97,39€ / L

Cijena 12.03.2026: 184,26€

Herbalife Fibre Concentrate – okus naranče i goji bobica

Koncentrirani napitak bez šećera, bogat vlaknima, s vitaminom C i kalcijem.

Herbalife Fibre Concentrate je koncentrirani napitak bez šećera, bogat vlaknima, s vitaminom C i kalcijem te okusom naranče i goji bobica.

Cijena

64,34 €

cijena za j.m.: 128,68€ / L

Cijena 17.07.2026: 64,34€

Herbalife24® Hydrate – okus naranče

Napitak s elektrolitima bez kalorija, s vitaminima i mineralima, okusa naranče.

Herbalife24 Hydrate je napitak s elektrolitima bez kalorija, s vitaminima B i C, kalcijem i magnezijem, u 20 praktičnih vrećica.

Cijena

50,32 €

cijena za j.m.: 474,72€ / kg

Cijena 02.05.2025: 50,32€

Herbalife24® CR7 Drive – okus acai bobica

Napitak s ugljikohidratima i elektrolitima za konzumaciju tijekom vježbanja.

Herbalife24 CR7 Drive je napitak s ugljikohidratima i elektrolitima, vitaminima B1 i B12 te magnezijem, okusa acai bobica.

Cijena

27,63 €

cijena za j.m.: 51,17€ / kg

Cijena 02.05.2025: 27,63€

Herbalife24 Prolong Energy Gel – okus jagode

Energetski gel s visokim udjelom ugljikohidrata formuliran s mješavinom B vitamina.

Herbalife24 Prolong Energy Gel sadrži 30 g ugljikohidrata po vrećici te tiamin i vitamin B12. Okus jagode, 10 vrećica.

Cijena

27,31 €

cijena za j.m.: 60,69€ / kg

Cijena 02.05.2025: 27,31€